basen pływanie pływanie niemowląt pływanie niemowląt

Nauka pływania dla dorosłych w Szkole Nemo Swim

Nauka pływania dla dorosłych prowadzona jest we Wrocławiu przez Szkołę Nemo Swim. Nauka pływania w szczególności polecana jest dla dorosłych, którzy bali się za młodych lat podjąć naukę pływania. Pływanie polecane jest dla wszystkich bez względu na wiek. Wielu dorosłych zajęcia na basenie skończyło w szkole podstawowej. Czy kogoś jeszcze trzeba przekonać co daje pływanie, jaki ma wpływ na zdrowie i kondycję fizyczną. Czy masz ochotę dowiedzieć się jak nauczyć się pływać? Wybierz wolne terminy i baseny we Wrocławiu. Zanim to zrobisz obejrzyj nasz film i zdjęcia w zakładce galeria. Nauka pływania dla dorosłych we Wrocławiu w szkole pływania Nemo Swim ma niskie ceny, sprawdź nasz cennik

 

Kursy pływania dla dorosłych - doskonalenie nauki we Wrocławiu

Jeśli ktoś nauczył się pływać na plecach i brzuchu, może kontynuować w Szkole Nemo Swim doskonalenie nauki pływania. Nauka dorosłych ukierunkowana jest na doskonaleniu stylów pływackich. Ty też możesz nauczyć się tak pływać. Zobacz na filmach style pływackie (dowolny, klasyczny, grzbietowy, motylkowy) sprawdź je na filmach.

 

 

Indywidualna nauka pływania dorosłych Wrocław basen ul. Racławicka 

Skierowana jest dla wielu osób, które swoją przygodę z nauką pływania dopiero zaczynają ale również dla tych, którzy chcą w szybszy sposób tę sztukę pływania opanować. Indywidualna nauka pływania dorosłych we Wrocławiu odbywa się pod nadzorem trenera lub instruktora, który przez odpowiednio dobrane metody nauczania pomoże w prosty i łatwy sposób opanować umiejętność przebywania w wodzie. W trakcie tych zajęć prowadzone też są zajęcia z nurkowania dla dorosłych. Jeśli chcesz szybko i dobrze nauczyć się pływać to indywidualna nauka pływania dla dorosłych w Szkole pływania Nemo Swim jest właściwym wyborem. Zajrzyj na basen Teatralna  Wrocław, gdyż tam odbywa się indywidualna nauka związana z pływaniem dorosłych.

Pozostałe kursy nauki pływania na basenach we Wrocławiu

Zajrzyj też na basen  Pulsantis  Wrocław ul. Ostrowskiego tam odbywa się pływanie niemowląt. Jeśli natomiast interesuje Cię nauka pływania dla dzieci to zapisz je na basen we Wrocławiu ul. Racławicka lub Strzegomska.

 

Uczymy pływać dorosłych na basenach :

Basen SPA ul. Teatralna       (60 minut)

Basen SP nr 3 ul. Bobrza      (45 minut)

 Basen Hotel GEM ul. Mianowskiego     (50 minut)

 

Co należy zabrać na basen: 

strój kąpielowy, klapki, czepek, ręcznik, okularki (nieobowiązkowe)

Szkoła Pływania Nemo Swim Wrocław

Szkoła Pływania Nemo Swim Wrocław Ikona

Nauka pływania Wrocław

przekładanka na 1 na brzuchu Ikona

Nauka pływania dla dorosłych

przekładanka na 1 na plecach Ikona

Indywidualna nauka pływania

praca nóg do kraula na plecach Ikona
Zobacz wszystkie filmy