basen pływanie pływanie niemowląt pływanie niemowląt

O Nas - informacje o Szkole Pływania Nemo Swim

 

Szkoła Pływania Nemo Swim prowadzi lekcje nauki pływania we Wrocławiu dla dzieci, niemowląt i dorosłych - prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów oraz trenerów pływania z wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam w profesjonalny sposób przekazać tajniki nauki pływania nie tylko początkującym uczestnikom. Współpracujemy również z byłymi zawodnikami Kadry Narodowej w pływaniu, Mistrzami Polski w pływaniu oraz absolwentami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu. 

Nasza szkoła dysponuje najnowszym sprzętem pływackim (makarony, deski, zabawki, płetwy, sprzęt do aqua aerobicu) pomagającym najmłodszym wdrożyć się w nowe środowisko jakim jest woda, a także specjalistyczny sprzęt multimedialny (kamera, aparat) pozwalający rejestrować zachowania uczestnika na powierzchni wody jak i pod wodą w jakości cyfrowej.
 
Szkoła Pływania Nemo Swim ubezpieczona jest w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności związanej
z organizowanymi kursami nauki pływania oraz innymi zajęciami sportowo - rekreacyjnymi. Wszyscy uczestnicy kursów nauki plywania prowadzonych przez Nemo Swim są ubezpieczeni w trakcie trwania zajęć na basenie.  Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków zapewnia wypłatę świadczenia na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu. 
 
Czas trwania kursu zależny od aktualnej oferty. Istnieje możliwość otrzymania płyty DVD z filmami i zdjęciami z przebiegu kursu. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.
 
Zapraszamy na zajęcia:
  • doskonalenia pływania dzieci, młodzieży i dorosłych
  • treningu sportowego
  • aqua aerobic
  • zajęcia ruchowe dla seniorów
  • indywidualna nauka pływania

 

Zajęcia prowadzone są na basenach we Wrocławiu :
 

Doświadczenie zawodowe:

 
mgr Magdalena Mongiało - Woźniak
 
  

Szkoła Pływania Nemo Swim Wrocław

Szkoła Pływania Nemo Swim Wrocław Ikona

Nauka pływania Wrocław

przekładanka na 1 na brzuchu Ikona

Nauka pływania dla dorosłych

przekładanka na 1 na plecach Ikona

Indywidualna nauka pływania

praca nóg do kraula na plecach Ikona
Zobacz wszystkie filmy