basen pływanie pływanie niemowląt pływanie niemowląt

Nauka pływania dla dzieci Wrocław. Indywidualne kursy pływania

Nauka Pływania dla dzieci w Szkole Nemo Swim to pływanie dzieci połączone z zabawą z przebywajacym w wodzie instruktorem lub trenerem. Baseny dla dzieci we Wrocławiu i dogodne terminy zajęć pozwalają na wybranie odpowiedniego kursu nauki. Wielu rodziców próbowało samemu nauczyć pływać swoje dzieci. Jednak nauka pływania dla dzieci na basenie w grupie pod nadzorem instruktora daje więcej możliwości. Przebywanie wśród swoich rówieśników dzieciom dodaje odwagi jak i zachęca je do naśladowania. Zajęcia dla dzieci na basenie nie trwają dłużej niż godzinę. Jesteś ciekawy jak wygląda nauka w Szkole Nemo Swim zobacz (film)

 

Wrocław indywidualne lekcje pływania dla dzieci we WrocławiuNauka pływania dla dzieci WrocławKursy nauki pływania we WrocławiuWrocław indywidualna nauka pływania dla dzieci Wrocław basen Racławicka

 

Pływanie dzieci we Wrocławiu - doskonalenie nauki

Pływanie dla małych dzieci, po nabyciu podstawowych umiejętności we wcześniejszych kursach organizowanych przez Szkołę Nemo Swim, można kontynuować już jako doskonalenie nauki pływania. Nauka dzieci w tym przypadku jest ukierunkowana na doskonalenie stylów pływackich. (Zobacz je na filmach) Wybierz odpowiedni basen  dla dzieci i dogodne terminy nauki. Nauka pływania dla dzieci w szkole Nemo Swim nie kosztuje wiele, sprawdź jak pływamy, porównaj ceny - cennik.

 

Indywidualna nauka pływania dla dzieci we Wrocławiu

Indywidualna nauka pływania wykorzystuje w intensywny sposób czas spędzony dziecka w wodzie pod bezpośrednim nadzorem instruktora. W ten sposób małe dzieci nie tylko  oswajają się z wodą ale także nabywają podstawowe techniki pływania. Taka nauka skierowana jest nie tylko tym co szybko chcą nauczyć się pływać ale również tym osobom, które wymagają większej uwagi w celu nabycia podstawowych odruchów zachowania się w wodzie.

 

Basen Racławicka Wrocław nauka pływaniaPływanie dla dzieci Wrocław

 

Szkoła Nemo Swim zaprasza również wszystkich rodziców na basen Hotel Parkowa Wrocław - tam odbywa się pływanie niemowlątA tak wygląda tam nauka (film), (galeria). Jeśli sam dotąd nie nauczyłeś się pływać, masz watpliwości czy dasz radę, to zobacz w galerii jak wygląda nauka pływania dla dorosłych w Nemo Swim.

 

Uczymy pływać dzieci na pływalniach:

         Wrocław basen Hotel Grape ul. Parkowa 8

            Wrocław basen  WKS ul. Racławicka

     Wrocław basen  SP 3 ul. Bobrza

Wrocław basen Pulsantis ul. Ostrowskiego

Ślęza basen Wrocław ul. Błękitna Bielany Wrocławkie

 

Co należy zabrać na basen :

strój kąpielowy, klapki, czepek, ręcznik, okularki (nieobowiązkowe)

Szkoła Pływania Nemo Swim Wrocław

Szkoła Pływania Nemo Swim Wrocław Ikona

Nauka pływania Wrocław

przekładanka na 1 na brzuchu Ikona

Nauka pływania dla dorosłych

przekładanka na 1 na plecach Ikona

Indywidualna nauka pływania

praca nóg do kraula na plecach Ikona
Zobacz wszystkie filmy