basen pływanie pływanie niemowląt pływanie niemowląt

Nauka pływania dla dzieci Wrocław. Indywidualne kursy pływania

Wrocław indywidualna nauka pływania dla dzieci Wrocław basen Racławicka

Nauka Pływania dla dzieci w Szkole Nemo Swim to pływanie dzieci połączone z zabawą z przebywajacym w wodzie instruktorem lub trenerem. Baseny dla dzieci we Wrocławiu i dogodne terminy zajęć pozwalają na wybranie odpowiedniego kursu nauki. Wielu rodziców próbowało samemu nauczyć pływać swoje dzieci. Jednak nauka pływania dla dzieci na basenie w grupie pod nadzorem instruktora daje więcej możliwości. Przebywanie wśród swoich rówieśników dzieciom dodaje odwagi jak i zachęca je do naśladowania. Zajęcia dla dzieci na basenie nie trwają dłużej niż godzinę. Jesteś ciekawy jak wygląda nauka w Szkole Nemo Swim zobacz (film)

 

Wrocław indywidualne lekcje pływania dla dzieci we WrocławiuNauka pływania dla dzieci WrocławKursy nauki pływania we Wrocławiu

 

Pływanie dzieci we Wrocławiu - doskonalenie nauki

Pływanie dla małych dzieci, po nabyciu podstawowych umiejętności we wcześniejszych kursach organizowanych przez Szkołę Nemo Swim, można kontynuować już jako doskonalenie nauki pływania. Nauka dzieci w tym przypadku jest ukierunkowana na doskonalenie stylów pływackich. (Zobacz je na filmach) Wybierz odpowiedni basen  dla dzieci i dogodne terminy nauki. Nauka pływania dla dzieci w szkole Nemo Swim nie kosztuje wiele, sprawdź jak pływamy, porównaj ceny - cennik.

 

Indywidualna nauka pływania dla dzieci we Wrocławiu

Indywidualna nauka pływania wykorzystuje w intensywny sposób czas spędzony dziecka w wodzie pod bezpośrednim nadzorem instruktora. W ten sposób małe dzieci nie tylko  oswajają się z wodą ale także nabywają podstawowe techniki pływania. Taka nauka skierowana jest nie tylko tym co szybko chcą nauczyć się pływać ale również tym osobom, które wymagają większej uwagi w celu nabycia podstawowych odruchów zachowania się w wodzie.

 

Basen Racławicka Wrocław nauka pływaniaPływanie dla dzieci Wrocław

 

Szkoła Nemo Swim zaprasza również wszystkich rodziców na basen Hotel Parkowa Wrocław - tam odbywa się pływanie niemowlątA tak wygląda tam nauka (film), (galeria). Jeśli sam dotąd nie nauczyłeś się pływać, masz watpliwości czy dasz radę, to zobacz w galerii jak wygląda nauka pływania dla dorosłych w Nemo Swim.

 

Uczymy pływać dzieci na pływalniach:

       

            Wrocław basen  WKS ul. Racławicka 62

     Wrocław basen Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bobrza 27

Wrocław Muchobór Mały Basen FA ul. Strzegomska 210-212

Wrocław basen Pulsantis ul. Ostrowskiego 3

 

 

Co należy zabrać na basen :

strój kąpielowy, klapki, czepek, ręcznik, okularki (nieobowiązkowe)

Szkoła Pływania Nemo Swim Wrocław

Szkoła Pływania Nemo Swim Wrocław Ikona

Nauka pływania Wrocław

przekładanka na 1 na brzuchu Ikona

Nauka pływania dla dorosłych

przekładanka na 1 na plecach Ikona

Indywidualna nauka pływania

praca nóg do kraula na plecach Ikona
Zobacz wszystkie filmy