basen pływanie pływanie niemowląt pływanie niemowląt

Nauka pływania dla niemowląt i małych dzieci we Wrocławiu

Pływanie niemowląt Wrocław

Nauka pływania dla niemowląt oraz małych dzieci -Wrocław Muchobór Mały

Zajęcia z nauki pływania prowadzone są we Wrocławiu. Lekcje pływania niemowląt to zajęcia, które trwają 30 minut i odbywają się w wodzie wspólnie z rodzicem. Zobacz jak radzą sobie niemowlaki na basenie w czasie naszych zajęć (galeria), (film). Szkoła Nemo Swim nauka pływania dla niemowląt prowadzi na basenie Fa ul. Strzegomska 210 Wrocław Nowy Dwór . Basen ten przystosowany jest do nauki pływania dla niemowląt i małych dzieci. Pierwsze chwile dla niemowląt, spędzane na basenie, to nauka oswajania ich z wodą wykorzystując do tego kolorowe piłeczki, które są chwytane i rzuczane przez nie do wody.  Nauka pływania dla niemowląt odbywa się w miłej atmosferze i doskonałych warunkach z wykorzystaniem najnowszego sprzętu dydaktycznego posiadającego atest PZH (maty, makarony, deski, zabawki).

 

Pływanie dla niemowląt we WrocławiuNauka pływania dla małych dzieci

 

Pływanie dla niemowląt jest aktywną formą spędzania wolnego czasu dzieci jak i rodziców. Nauka pływania dla niemowląt to inwestycja rodziców w prawidłowy rozwój dzieci, zwiększa odporność na infekcje, dostarcza dodatkowych bodźców ruchowych oraz jest to doskonała zabawa i nauka dla dorosłych w wodzie. Szkoła Nemo Swim należy do Polskiego Stowarzyszenia Plywania Niemowląt. Sprawdź wolne terminy zajęć. Zostań pierwszym i przyjdź do nas nauczyć pływać swoje dzieci lub niemowlę.

 

Jeśli wybierasz się pierwszy raz na basen zabierz ze sobą:

Niemowlę - specjalną pieluszkę, ręcznik, szlafroczek .

Rodzic  - klapki, strój kąpielowy, ręcznik.

 

Gdzie odbywają sie lekcje pływania dla niemowląt:

Wrocław Muchobór Mały - basen FA ul. Strzegomska 210-212

Wrocław basen Pulsantis ul. Ostrowskiego 3

 

Sprawdź nasz cennik i zobacz też jak wygląda: nauka pływania dla dorosłych na basenie SPA ul. Teatralna oraz nauka pływania dla dzieci basen Hotel Grapa i Racławicka. Zapisy na pływanie niemowląt oraz dzieci prowadzimy online i telefonicznie. Przeczytaj nasz regulamin i pobierz umowę. Jeśli masz jeszcze wątpliwości i pytania to kontakt z nami wyjaśni Ci wszystko.

Szkoła Pływania Nemo Swim Wrocław

Szkoła Pływania Nemo Swim Wrocław Ikona

Nauka pływania Wrocław

przekładanka na 1 na brzuchu Ikona

Nauka pływania dla dorosłych

przekładanka na 1 na plecach Ikona

Indywidualna nauka pływania

praca nóg do kraula na plecach Ikona
Zobacz wszystkie filmy