basen pływanie pływanie niemowląt pływanie niemowląt

Nauka pływania dla niemowląt i małych dzieci we Wrocławiu

Nauka pływania dla niemowląt oraz małych dzieci we Wrocławiu

Zajęcia z nauki pływania prowadzone są we Wrocławiu. Lekcje pływania niemowląt to zajęcia, które trwają 30 minut i odbywają się w wodzie wspólnie z rodzicem. Zobacz jak radzą sobie niemowlaki na basenie w czasie naszych zajęć (galeria), (film). Szkoła Nemo Swim nauka pływania dla niemowląt prowadzi na basenie Pulsantis ul. Ostrowskiego. Basen ten przystosowany jest do nauki pływania dla niemowląt i małych dzieci. Pierwsze chwile dla niemowląt, spędzane na basenie, to nauka oswajania ich z wodą wykorzystując do tego kolorowe piłeczki, które są chwytane i rzuczane przez nie do wody.  Nauka pływania dla niemowląt odbywa się w miłej atmosferze i doskonałych warunkach z wykorzystaniem najnowszego sprzętu dydaktycznego posiadającego atest PZH (maty, makarony, deski, zabawki).

 

 

Pływanie dla niemowląt jest aktywną formą spędzania wolnego czasu dzieci jak i rodziców. Nauka pływania dla niemowląt to inwestycja rodziców w prawidłowy rozwój dzieci, zwiększa odporność na infekcje, dostarcza dodatkowych bodźców ruchowych oraz jest to doskonała zabawa i nauka dla dorosłych w wodzie. Szkoła Nemo Swim należy do Polskiego Stowarzyszenia Plywania Niemowląt. Sprawdź wolne terminy zajęć. Zostań pierwszym i przyjdź do nas nauczyć pływać swoje dzieci lub niemowlę.

 

Jeśli wybierasz się pierwszy raz na basen zabierz ze sobą:

Niemowlę - specjalną pieluszkę, ręcznik, szlafroczek .

Rodzic  - klapki, strój kąpielowy, ręcznik.

 

Gdzie odbywają sie lekcje pływania dla niemowląt:

Wrocław basen FA ul. Strzgomska 

Wrocław basen Pulsantis ul. Ostrowskiego

 

Sprawdź nasz cennik i zobacz też jak wygląda: nauka pływania dla dorosłych na basenie SPA ul. Teatralna oraz nauka pływania dla dzieci basen Hotel Grapa i Racławicka. Zapisy na pływanie niemowląt oraz dzieci prowadzimy online i telefonicznie. Przeczytaj nasz regulamin i pobierz umowę. Jeśli masz jeszcze wątpliwości i pytania to kontakt z nami wyjaśni Ci wszystko.

Szkoła Pływania Nemo Swim Wrocław

Szkoła Pływania Nemo Swim Wrocław Ikona

Nauka pływania Wrocław

przekładanka na 1 na brzuchu Ikona

Nauka pływania dla dorosłych

przekładanka na 1 na plecach Ikona

Indywidualna nauka pływania

praca nóg do kraula na plecach Ikona
Zobacz wszystkie filmy